Sierpniowa Akademia Tenisa Klubu Open

W sierpniu na kortach Klubu Tenisowego Open w Kutnieprzy ul. Warszawskie Przedmieście 34 miały miejsce kolejne zajęcia z cyklu Letniej Akademii Tenisa. Dzieci uczestniczące w zajęciach miały okazję do poznania podstawowych zasad gry w tenisa poprzez gry i zabawy na korcie tenisowym.
Wszyscy, którzy chcą dalej rozwijać swoje umiejętności mogą kontynuować naukę tenisa w trakcie roku szkolnego.
Zapraszamy i zachęcamy dzieci i młodzież do ruchu i aktywnego wypoczynku !
Znajdź nas na facebooku i odwiedź naszą stronę internetową www.tenis.kutno.pl

Zapisy do Letniej Akademii Tenisa Klubu Open

Klub Tenisowy Open w Kutnie ogłasza nabór dzieci i młodzieży do sierpniowej edycji Letniej Akademii Tenisa.
Zajęcia odbywać się będą 16 - 20 sierpnia na kortach Klubu Tenisowego Open przy ul. Warszawskie Przedmieście 34 w Kutnie.
Klub zapewnia sprzęt, szkolenie oraz dużą dawkę ruchu i zabawy. Chętni do udziału powinni mieć jedynie odpowiednie obuwie, strój sportowy i oczywiście zapał do poznania tego wspaniałego sportu.
Ideą Akademii jest stworzenie możliwości poznania zasad gry w tenisa i nabycia podstawowych umiejętności tenisowych. Krótki, zaledwie pięciodniowy cykl zajęć może być znakomitym początkiem przygody z tenisem.
Dzieci, które zechcą dalej rozwijać swoje umiejętności tenisowe mogą kontynuować naukę tenisa zarówno w wakacje jak i w trakcie roku szkolnego.
Daj szansę swojemu dziecku aby odkrył swój talent sportowy !
W programie:

  • zdobycie podstawowych umiejętności tenisowych
  • gry i zabawy tenisowe
  • przyjazna atmosfera
  • możliwość kontynuacji nauki tenisa w roku szkolnym w grupach
  • lub na zajęciach indywidualnych
Zapisy pod numerem telefonu 606 747 615
Znajdź nas na facebooku i odwiedź naszą stronę internetową www.tenis.kutno.pl

Wakacje z tenisem

Trwa trzecia edycja ligi tenisa ziemnego zorganizowanej przez Tenisowy Open.
Na kortach tenisowych klubu przy ul Warszawskie Przedmieście 34 w Kutnie mecze ligowe rozgrywają dzieci szkolone w klubie jak również dorośli tenisiści. Najlepsi zawodnicy będą zaproszeni do udziału w turnieju Masters we wrześniu. Okres wakacji to pełnia sezonu tenisowego i okazja do bardziej intensywnego doskonalenia umiejętności tenisowych. Wszyscy chętni mogli uczestniczyć w obozie tenisowym, który w tym roku zorganizowano w Iławie - malowniczej miejscowości położonej wśród jezior i lasów Warmii i Mazur.
Dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z tenisem Klub Tenisowy Open planuje w sierpniu kolejną edycję Letniej Akademii Tenisa.

Letnia Akademia Tenisa Klubu Open

W dniach 4- 8 lipca na kortach Klubu Tenisowego Open w Kutnie przy ul. Warszawskie Przedmieście 34 miała miejsce kolejna już edycja Letniej Akademii Tenisa. Idea Akademii to promowanie tenisa wśród dzieci i młodzieży.
W ramach pięciodniowego cyklu zajęć uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z zasadami gry w tenisa i nabycia podstawowych umiejętności tenisowych. Codzienna dawka ruchu i zabawy na świeżym powietrzu może być znakomitym początkiem przygody z tenisem.
Klub planuje kolejne edycje zajęć wakacyjnych. Wszyscy, którzy chcą dalej rozwijać swoje umiejętności tenisowe, mogą kontynuować naukę tenisa w okresie wakacji jak również w trakcie roku szkolnego. Zachęcajmy nasze dzieci i młodzież do ruchu i aktywnego wypoczynku !

Z życia Klubu

Grupa najmłodszych tenisistow z Klubu Tenisowego Open w Kutnie w minioną sobotę 9 kwietnia uczestniczyła w Talentiadzie klubowej zoorganizowanej przez Tenisowy UKS Zduńska Wola. W zawodach wzięło udział w sumie 14 zawodników. Trzy drużyny "Meincraft", "Piekielni mistrzowie" oraz "Jedy" rywalizowały w pełnym programie Talentiady (5 konkurencji sprawnościowych, gry zespołowe: unihokej, piłka ręczna, piłka nożna, gry paratenisowe i tenisowe). Nie miejsca były ważne lecz zaangażowanie, duch drużyny oraz duża dawka emocji. Gratulacje dla debiutantów i "starych wyjadaczy" talentiadowych.

OBÓZ TENISOWY IŁAWA 2016

Termin – 11-21.07.2016
Miejsce – FHU "LEŚNA"
ul. Sienkiewicza 9
14-200, Iława
Strona internetowa – http://www.lesna-ilawa.pl/

Zakwaterowanie -Pawilon nr 2, w którym prowadzony jest generalny remont. Pokoje typu studio czyli 2 pokoje 2-3 osobowe + łazienka
Do dyspozycji jest świetlica, tenis stołowy, cymbergaj, boisko do siatkówki plażowej.
Treningi na kortach miejskich w bliskim sąsiedztwie.
Opiekunowie : Marek Prucnal, Romuald Rębacz, Rafał Gałka
Transport – bus ze Zduńskiej Woli
Ubezpiecznie NNW
Organizator: Tenisowy UKS Zduńska Wola. Tel. 693-851-275
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
Cena - 1650 zł

Zaliczka 650 złotych do 25 marca. Pozostałe 1000 złotych do 20 czerwca 2016
Konto: w tytule proszę wpisać „zaliczka na letni obóz tenisowy oraz imię i nazwisko dziecka” lub „ pozostała część opłaty na obóz tenisowy oraz imię i nazwisko dziecka” Bank Spółdzielczy Poddębice O/ Zduńska Wola – 36 9263 0000 0900 0354 2009 0001

Tenisowy UKS Zduńska Wola, ul. Osmolińska 3/59, 98-220 Zduńska Wola